بارها شاهد آن بودیم که برخی افراد حقیقی و حقوقی اقدام به راه ندازی وب سایت های کثیری نموده اند اما برخلاف هزینه مالی و زمانی برای این وب سایت ها برگشتی مناسب،  با اهداف از قبل تعریف شده را ندارند براستی دلیل آن چیست؟

چرا شما به سئو نیاز دارد؟

 

خوب است بدانیم داشتن یک وب سایت اولین گام برای ورود به دنیای مجازی و ایجاد کسب کار جدید است و باید پروسه های مناسب دیگری را در دستور کار قرار دهیم این پروسه ها شامل بهینه سازی وب سایت، پشتیبانی دائم، تبلیغات و بازاریابی اینترنتی بعد از طراحی سایت می باشد تا به نتیجه دلخواه و اهداف مورد نظر دست یابیم.

سئو چیست؟

به بهبود فاکتورهای داخلی و خارجی یک وب سایت به منظور افزایش ترافیک از طریق موتورهای جستجوگر را سئو (SEO) می گویند. در اغلب موارد راه موفقیت یک وب سایت را بهینه سازی وب سایت تضمین خواهد کرد، زیرا در حوزه بازاریابی اینترنتی (Internet Marketing) سایت های موفق ترند که برای موتورهای جستجو بهتر بهینه سازی شده باشند تا رتبه (Ranking) و امتیاز بیشتری را در موتورهای جستجوگر کسب کنند.

آیا می دانید از حدود 2 میلیارد کاربر اینترنت در جهان وجود دارد که 74درصد آنها از موتورهای جستجو برای یافتن وب سایتهای جدید و مطالب مورد نظر خود استفاده می کنند؟!

آیا می دانید پر بیننده ترین سایتها در کشور ایران گوگل و یاهو می باشند؟!

حال سهم  ما از این موتورهای جستجوگر چقدر است؟

تیم تخصصی و با تجربه ی رنک بازار با دارا بودن تجربه کافی و تخصص لازم در این زمینه آماده ارائه خدمات سئو , بازاریابی اینترنتی, طراحی سایت و آموزش سئو به کاربران عزیز می باشد.

facebookGoogle PlusRSS

برای حمایت از ما امتیاز دهید

نظر برخی از مشتریان

سرعت شما در انجام پرداخت ارزی به آی وب عالی بود .

محسن ص

حاضرین در سایت

ما 77 مهمان آنلاین داریم